Některé mé prográmky vytvořené v jazyce PythonVšechny zde uvedené programy jsou svobodný software; můžete jej šířit a modifikovat podle ustanovení GNU General Public License, vydávané Free Software Foundation; a to buď verze 2 této licence anebo (podle vašeho uvážení) kterékoli pozdější verze.

Tento program je rozšiřován v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte ve GNU General Public License.

Kopii GNU General Public License najdete na www.gnu.cz.

50kpictures Utilita projde vsechny soubory (obrazky jpg) v aktualnim nebo předaném adresari, zmeni proporcionalne jejich pixelovou velikost, ale HLAVNE: tak dlouho snizuje (zvysuje) kvalitu obrazku, az se dostane na zadanou velikost v bytech. Uklada do zadaneho adresare.
Bludiste Bludiště: Vašim úkolem je dostat se na ze startu do cíle (žluté políčko), nasbírat co nejvíce bodu (filajlova) a nenechat se sežrat  zloduchem (béžová). Ostatní barvy: na to již přijdete sami, nebo to jistí nápověda.
FotoAlbum ANOTHER PICTURES GALLERY IS HERE....
WHY? - ALL PICS OF ALL SUBDIRS IN ONE HTML FILE!
Kalkulačka Náznak kalkulačky v grafickém prostředí Tkinter.
Life Conwayova hra Life: Sleduj zivot bunek podle danych pravidel. Hraje se v rovine ve ctvereckove siti. Kazde policko predstavuje bunku, ktera muze byt ziva nebo mrtva. (tj. bakterie v ni zije nebo nezije). Stav bunky v nasledujicim kroku zavisi na poctu zivych bunek v jejim okoli - tzv. zakony zivota. Ziva bunka prezije, jestli jsou v jejim okoli 2-3 zive bunky. Jinak zahyne na osamoceni nebo premnozeni. V mrtve vznikne zivot, pokud jsou v jejim okoli min (poupraveno od originalu, kde je ==3) 3 zive bunky.
registrWindow Prochazi Registr Windows a hleda klice podle jmena.
rmielinks Script hledá instance všudypřítomných spouštěčů IE, WMP, OE a maže je. Prochází pouze složky 'prochazet' a výslovně vynechává 'neprochazet'.
doc2txt Script převede wordovské dokumenty na text. Prochází celý strom složek (kromě "prohibited"), ale výsledky do jednoho adresáře, jména volí příhodně a pokud tam již náhodou to jméno je, tak se pokusí nalézt nejbližší jiné vhodné jméno (docastxtNew())
zippy ZIP v pythonovskem provedeni. Zipuje zadane adresare nebo aktualni.